Predstavnik Regionalne agencije za razvoj i evropske integracije Beograd, je od 06.-20. juna, 2015. godine, boravio u Japanu.
Ova studijska poseta odvijala se u okviru programa „Uspostavljanje i promocija mentoring usluge za MSPP u zemljama Zapadnog Balkana – Srbija, Bosna i Hercegovina i Crna Gora“, a u organizaciji JICA – Japan International Cooperation Agency (Japanske agencije za međunarodnu pomoć i saradnju). Tema ovogodišnje posete bila je Upravljanje proizvodnjom, a učesnici su imali priliku da obiđu 10 MSP koje uspešno implementiraju 5S i Kaizen modele upravljanja proizvodnjom, kao i da odslušaju niz predavanja vezanih za Japanske metode i alate primenjene u praksi.:
Stečena znanja učesnici će koristiti u okviru programa Mentoring za 100 MSPP u RS, koji se svake godine sprovodi u organizaciji Nacionalne agencije za regionalni razvoj i Ministarstva privrede Republike Srbije, a na teritoriji čitave Republike.

Kontaktirajte nas i saznajte kako RAREI može da pomogne vašem razvoju, poslovanju ili zajednici.